Kategoriler

Mikro Bakım Anlaşması

BAKIM ANLAŞMASI

Mikro Bakım Anlaşması firmanızda sisteminizin çalışması ile ilgili her türlü soru ve sorunlarınıza, yedeklerinizin güvenli bir şekilde alınmasına, kullanıcı ihtiyaçlarınıza öncelikli ve hızlı çözümler sunulmasını sağlayan çalışma sistemidir.

Mikro programları ile ilgili sorunlarınız da Mikro Sistem Uzmanı Sertifikalı Personellerimiz tarafından bakım anlaşmalı olarak müşterilerimize destek hizmeti vermekteyiz.

Bakım anlaşması olmayan, yeni müşterilerimize ise yapılacak hizmetin türüne göre ücreti karşılığında destek hizmeti vermekteyiz.

 

Mikro yazılımı sizden satın almadım, bakım anlaşması yapabilir miyiz ?

Mikro aylık bakım anlaşması olmayan tüm firmalar ile bakım anlaşması yapabiliriz.

 

 

Bakım anlaşması ücretleri neye göre değişiyor ?

Firmanızın durum değerlemesi sistem personelleri tarafından yapılır ve size en uygun olan anlaşma tarafınıza sunulurak çalışma planınıza ve kullanıcı ihtiyaçlarına göre belirlenir.

 

 

Yıllık ya da Aylık bakım anlaşması yapabilir miyiz ?

Mikro bakım anlaşması müşterinin tercihine göre aylık yada yıllık olarak yapılabilir. Dilerseniz telefonlarımızdan arayın, dilerseniz teklif formunu doldurun biz sizi arayalım.

 

 

Bakım anlaşması periyotları nelerdir ?

Aylık ve Yıllık periyotlarla düzenlenebilir.

 

 

Bakım anlaşması yaparsak avantajlarım nedir ?

Mikro aylık bakım anlaşması olan firmalar bizim için önceliği olan müşterilerimizdir. Mikro aylık bakım anlaşması kapsamında Mikro programınızda oluşabilecek olan tüm soru ve sorunlar acilen çözüme kavuşturulacaktır. Mikro bakım anlaşması Mikro uzaktan destek ve Mikro telefon destek hizmetlerini de içine alan bir hizmetimizdir. Bizimle Mikro bakım anlaşması imzalayan firmaların programlarında karşılaştıkları problemler, ücretsiz olarak giderilmektedir.

X